Raad van Bestuur

De Raad van Bestuur van het ABS is samengesteld uit verkozen afgevaardigden uit de IPR.

Stemgerechtigde leden

Hendrik Vandamme

Voorzitter

Gsm 0476 41 51 58
hendrik.vandamme@absvzw.be

Paul Cerpentier

Ondervoorzitter

Gsm 0483 40 11 49
paul.cerpentier@absvzw.be

Koen De Busschop

Ondervoorzitter

Gsm 0478 34 22 62
koen.de.busschop@absvzw.be

André De Busschop

Lid

Gsm 0473 31 96 68
andre.de.busschop@telenet.be

Franky Vanroose

Lid

Gsm 0499 21 19 06
vaja.bvba@pandora.be

Freddy Vanassche

Lid

Tel. 02 460 08 74
freddy.vanassche@skynet.be

Erwin De Meulemeester

Lid

Gsm 0475 52 33 89

Louis Van Hasselt

Lid

Gsm 0472 76 62 68
louis.van.hasselt@telenet.be

Niet stemgerechtigde leden

Eric Claeys

Directeur

Gsm 0491 90 87 40
eric.claeys@absvzw.be

Guy Depraetere

Algemeen secretaris

Gsm 0475 32 69 36
guy.depraetere@absvzw.be